60 Euro Otopay Kart

60 Euro Otopay Kart

Otopay Kart Çeşitleri:

Çok beğenilen ve kullanımı giderek yaygınlaşan otopay kart sistemi, online ödeme yapmak isteyen kişilerin içleri rahat şekilde ödemelerini yapmalarını sağlamaktadır. Bu sistemden, kesinlikle kimlik ve banka bilgileri geçmemektedir. Sadece tek kullanımlık paykasa kartların numaraları kullanılmaktadır. Otopay kartları Euro üzerinden olup, sitemizden TL değerinde alabilirsiniz. Uygun kur oranlarımızdan ve satış fiyatlarımızdan memnun kalacaksınız. İhtiyacınıza uygun şekilde, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50, 60 Euro otopay kart ve 5000 Euro’ya kadar kartları alabilirsiniz.

Sitemizden Kart Alımı:

60 Euro otopay kart ya da ihtiyacınız dahilinde diğer otopay kartlarınızı güvenle, orijinal kart aldığınızdan emin olarak sitemizden satın alabilirsiniz. Örneğin, 60 Euro otopay kart almanız gerekiyor. Bu durumda, kayıt kısmından sitemize üye olunuz. Sizden istenen temel kimlik bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kullanıcı adı ya da email adresi ve şifrenizle bundan sonra her zaman sitemize giriş yapabilirsiniz. Kartınızı seçtikten sonra, kredi kartı, eft gibi ödeme yöntemlerinden birini seçerek, sistemimizin yardımıyla kartınızı alabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
60 Euro Otopay Kart 540 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)