60 Euro Jeton Kart

60 Euro Jeton Kart

Tüm dünyayı sallayan jeton kart artık ülkemizde de çok seviliyor. İnternet alışverişinin son sürat devam ettiği günlerde herkes kendisini güvende hissetmeye daha çok ihtiyaç duyuyor. İşte kartın amacı da tam olarak bu. Örneğin 60 Euro Jeton kart aldığınızda, kartla yapacağınız işlemlerinizde asla kişisel bilgilerinizi girmezsiniz. Sizden banka veya kart bilgileri de istenmez. Kartın üstündeki dijital pin odları sizin yerinize tüm işlemleri en güvenilir şekilde yapar.

Aklınız Rahat Olsun

60 Euro jeton kart kullandığınızda aklınız da, kişisel bilgileriniz de rahat ve güven içinde kalır. Dakikalar içinde sitemizden elde edebileceğiniz kartınıza istediğiniz miktarda yükleme yapabilirsiniz. 10 ya da100 Euro veya 10000 Euro yükleyebilir ve anında harcayabilirsiniz. Eğer harcamalarınızdan arta kalan paranız olursa onu da web sitemizden müşteri temsilcimizle görüşüp hemen alabilirsiniz.

Basit İşlemler

Jeton kartınızı almanız birkaç dakika sürecektir ve aynı zamanda sitemizden EFT veya banka havalesi yöntemlerinden birini seçerek hemen 60 Euro jeton kart yüklemesi yapabilirsiniz. Bunların hepsi sadece birkaç dakika sürecektir.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
60 Euro Jeton Kart 301 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)