60 Euro Cashlib Kart

60 Euro Cashlib Kart

Risksiz alışveriş artık bir rüya değil. Teknoloji herkes için kolaylık sağlamaya ve güvenlik konularındaki endişeleri gidermeye son sürat devam ediyor. Son yılların en popüler ödeme aracı olan Cashlib kart da teknolojiden yararlanılarak kişilere pek çok kolaylık sağlıyor. Örneğin 60 Euro Cashlib kart alan kişiler artık banka kartlarıyla ödeme yapmıyorlar. Onun yerine karttaki 60 Euro kullanılıyor ve pin kodları devreye giriyor.

Pin Kodları Nedir?

60 Euro Cashlib kart üzerinde bulunan dijital algoritmik pin kodlarından oluşur. Bu kodlar hem kartın kendisidir, hem de güvenliğinizi sağlar. Alışveriş esnasında tüm işlemler bu kodlamalar sayesinde yapıldığı için kişiler herhangi bir kimlik bilgisi kullanmak zorunda kalmazlar.

Güvenlik Açığı Barındırmaz

60 Euro Cashlib kart güvenlik açığı bulundurmaz çünkü kart tek kullanımlıktır. Aynı zamanda hiçbir veriniz kaydedilmez ve kullanım sonrasında kart iptal olur. Siz alışveriş yaparken her zaman güvende olursunuz ve ödemeleriniz sadece sizin belirlediğiniz tutarlarda yapılır. Üçüncü şahıslarla bilgileriniz paylaşılmadı için kafanız her zaman rahat olur ve bu işlemlerde çok düşük komisyon ücretleri ödeyerek tasarruf edersiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
60 Euro Cashlib Kart 295 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)