5000 Euro Paykasa

5000 Euro Paykasa

 

Paykasa nedir diye merak edenlerdenseniz, dünyayı ve ülkemizi internet alışverişleri konusunda rahatlatan, güvenliği ile herkesi hayran bırakan bir ödeme aracı olduğunu söyleyebiliriz. Bilinenin aksine internetteki alışverişlerde asla kişisel bilgiler kullanılmadan ödeme yapılır. Çünkü Paykasa ön ödemeli bir karttır ve siz zaten kartı alırken ne kadar limit olacağını belirler, ona göre yükleme yaparsınız. Kartın üzerindeki PIN kodları kartın kimliği ve sizin gevenliğinizin işaretidir. Bu kodlar yalnızca sizin kartınıza özel ve benzersizdir. Dünyadaki hiçbir kart birbiri ile aynı değildir. Bu sayede tüm kullanıcılar güvende kalırlar. Paykasa kart alma işleminiz esnasında veya daha sonrasında hiçbir bilginiz karta işlenmez veya yüklenmez. Kartın içindeki para tutarı da sitelerde kodlama şeklinde geçerli olduğundan sizden ekstra bir bilgi girişi yapmanız da istenmez. Tamamen güvende olacağınız bu kart ile sanal alışverişleriz artık sadece konfor dolu anlardan ibaret olacaktır.

Hemen Paykasa Alın

Bu avantajlı ödeme aracından yararlanmak hiç de zor değil. Paykasa nereden alınır diye merak ediyorsanız çok uzaklara girmenize veya dolaşmanıza gerek olmadığını belirtelim. Web sitemizden kolay ve hızlı şekilde hemen kartınızı alabilirsiniz. Yetkililerimize başvurmanız halinde işlemleriniz çok kısa süre içinde gerçekleştirileceği için siz de alışveriş avantajlarınızı hemen kullanmaya başlayacaksınız. Hiçbir yıllık ya da aylık aidat kesintisi olmayan kartınızı alırken ekstra kart ücreti de ödemek zorunda kalmazsınız. Bankalardan çok daha düşük komisyon bedelleri ödeyeceğiniz için yüzünüzdeki gülümseme daha da artacaktır.

Ucuz Paykasa Fiyatları

Eğer web sitemizden Paykasa almaya karar verdiyseniz fiyat listemize baktığınızda diğer sitelerden daha ucuz rakamlar göreceksiniz. Bu da sizin alım gücünüzün yükselmesi anlamına gelmektedir. 5000 Euro Paykasa alabileceğiniz sitemizde güncel kurlar üzerinden değişik miktarlarda online ödeme de yapabilirsiniz. Limitiniz yetersiz gelirse yeni bir kart çıkarabilir veya kartınızı kullandıysanız bir sonraki alışverişiniz için yeni Paykasa kart başvurusu yapabilirsiniz. Canlı destek hattımız size yeni kartınız için yardımcı olacaktır.

Binden Fazla Mağaza

Artık siz de internet üzerinde, hem ülkemizde, hem de dünyadaki binlerce mağazadan korkmadan alışveriş yapabileceksiniz. Güvenlik tehdidi hissetmeden ve banka kartlarınızı, kimliğinizi hiçbir şekilde kullanmadan doğrudan ön ödemeli Paykasa kartınızla dilediğiniz ürünü alabilir, oyun sitelerinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sayısız mağazada artık sadece Paykasa kart geçerli olduğu gibi, siz de güvenliğinizi ihmal etmemek için bu avantajdan bir an önce yararlanmalısınız. Konu ile ilgili her türlü bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Paykasa almak, kart ile ilgili haberleri öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)