5000 Euro Jeton Kart

5000 Euro Jeton Kart

Keyifle alışveriş yaparken aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın. Kartlarınız ve kimlik bilgileriniz güven içinde kalsın. Jeton kart kullanarak bu bilgilere elinizi sürmeden de online alışverişin keyfini sürebilirsiniz. 5000 Euro Jeton kart alarak istediğiniz gibi alışveriş yapabilir ya da miktarı küçülterek dilerseniz 10, 15, 30, 100 Euro gibi tamamen bütçenize uygun rakamlar yükleyebilirsiniz.

Sitemizde Güvendesiniz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız sitemizdeki Jeton kart alımlarında hiçbir bilgiyi üçüncü kişilerle paylaşmaz. Web adresimizdeki tüm işlemlerde kendinizi güven içinde hissedebilirsiniz. 5000 Euro Jeton kart alırken sadece EFT veya hale seçenekleriniz seçebilirsiniz ki bu bilgileriniz de bizimle tamamen güvende olacaktır. Sonrasında kartınızla bu bilgiler olmadan da doğrudan alışveriş yapabileceksiniz.

Avantajlı Ön Ödemeli Sistem

Jeton kart ön ödemeli bir sisteme sahip, kullanıcılara pek çok avantaj sağlayan bir aracıdır. Üzerindeki pin kodları kartları benzersiz kılar ve her kullanıcıya farklı pin kodları olan kartlar gönderilir. Yani 5000 Euro Jeton kart aldığınızda hemen alışveriş yapabilir, içindeki tutarla ödemelerinizi saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
5000 Euro Jeton Kart 24527 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)