5000 Dolar CPFX Kart

5000 Dolar CPFX Kart

CPFX Kart Uygulaması Sizi Memnun Edecek:

Sitemiz CPFX güvenli ödeme sisteminin ülkemizdeki yetkili satış temsilcisidir. Sitemize tamamen ücretsiz şekilde üye olarak, sisteme dahil olabilirsiniz ve hesabınızı oluşturarak kredi kartınızla, eft ya da havalenizle ödemelerinizi yapıp, kartlarınızı satın alabilirsiniz. Birçok sitede, hem ülkemizde, hem de yurtdışında bilgilerim alınır mı diye endişelenmeden ödeme yapabilirsiniz. Kartların bedelleri, 100 Dolar ile 10000 Dolar arasında değişmektedir. İhtiyacınız kadar alabilirsiniz. Örneğin ihtiyacınız 5000 Dolar ise 5000 Dolar CPFX Kart alabilirsiniz.

CPFX Kart Ödeme Sistemi:

Gerek, 5000 Dolar CPFX Kart, gerekse diğer kart çeşitlerinde, size sistemimiz tarafından 19 haneli özel pin numarası gönderilecektir. Sitemize üye olarak, kart çeşitlerinden seçim yaptığınızda, örneğin 5000 Dolar CPFX Kart aldığınızda, size, sitemizden ödeme yapılır yapılmaz, 19 haneli pin numarası gönderilecektir. Bu numara ile alışverişlerinizi, ödemelerinizi yapacaksınız. Ödemelerinizde sadece pin numarası kullanacak olmanız, kimlik bilgileriniz ya da şifrenizin yer almaması kötüniyetli kişilerden uzak kalmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde, güvenle, yüklü miktarlarda ödemeler yapabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
5000 Dolar CPFX Kart 17409 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)