500 Euro Otopay Kart

500 Euro Otopay Kart

Ön ödemeli güvenli kart sistemi:

Otopay kartlar güvenli ve pratik ön ödemeli online ödeme sistemi olarak dikkat çekmektedir. Bu sistem, yeni nesil online ödeme aracı olarak hayatımıza girdi ve daha da girecek. Otopay kartları kullanmak çok doğru bir seçimdir, bu kartların sadece bir pin numarası bulunmaktadır. Ödemeler de bu numara ile yapılmaktadır. Bundan başka bir bilgi girişi söz konusu olmaz. İsim, kimlik bilgileri, hesap numarası, şifre, bunların hiçbirini girmeye gerek bulunmamaktadır. Özellikle, yurtdışı siteleri için kesinlikle önerilir. Orijinal kartlarınızı almak için,ülkemizde yetkili satış temsilcisi olan sitemizden hizmet alabilirsiniz.

Otopay Kartları Üye Olup Alınız:

Ne kadar miktar ödeme yapacaksanız, örneğin 500 Euro ödeme yapacaksanız, sitemizden 500 euro otopay kart alımı yapabilirsiniz. Buna göre, sitemize üye olup, sözleşmemizi okuyup kabul ettikten ve sonra hesabınızı açtıktan sonra, seçiminizi yapabilirsiniz. 500 euro paykasakart ve 5000 euro ya kadar kart seçeneklerini ilgili bölümde listeli olarak bulacaksınız. Örneğin 500 euro paykasa kart aldınız, bunun TL karşılığı ödemesini listede bulup yaptıktan sonra kart bilgileriniz hemen size gelecek.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
500 Euro Otopay Kart4500 ₺CANLI DESTEK
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)