500 Euro Jeton Kart

500 Euro Jeton Kart

Alışveriş esnasında sadece ön ödemeli Jeton kart kullanarak kendinizi, kimlik bilgilerinizi, banka ve kredi kartlarınızı güvende tutabilirsiniz. Dünyanın sayısız ülkesinde yaygın şekilde kullanılan kart üzerindeki dijital pin kodları herhangi bir bilgi kullanımına gerek duymadan, doğrudan ödeme yapmanızı sağlıyor. Sitemizden 10 Euro, 100 Euro, 250 Euro gibi çok farklı yüklemeler yapabilirsiniz. 10000 Euro’ya kadar limit bulunmaktadır. İsterseniz 500 Euro Jeton kart alarak da ilk deneyiminizi yaşayabilirsiniz.

Güncel Fiyat Avantajları

Liste fiyatlarımız sürekli olarak güncellenmekte ve kullanıcıların daha avantajlı hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Sitemizden 500 Euro Jeton kart aldığınızda hem uygun fiyata alırsınız, hem de diğer banka kartlarınıza alışveriş esnasında ödediğiniz yüklü komisyon tutarlarından çok daha azını ödersiniz ve tasarruf yaparsınız.

Ekstreleri Unutun

500 Euro Jeton kart alarak yaptığınız harcamaları sadece kendiniz bileceksiniz zira evinize herhangi bi ekstre gelmeyecek. Aynı zamanda kartınızda pin kodları ve yüklediğiniz tutar dışında hiçbir bilgi var olmayacağı için kayıp ya da çalıntı gibi durumlarda hayati sorunlar da yaşamazsınız.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
500 Euro Jeton Kart 2453 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)