500 Euro Cashixir Kart

500 Euro Cashixir Kart

Dünyadaki pek çok sitede kullanılan ve bugün 60 binin üzerinde mağazada geçerli olan Cashixir kart artık Türkiye’de Ön ödemeli sistemi ile her türlü internet alışverişini güven altına alan kartın avantajları saymakla bitmiyor. Her ihtiyacı karşılayacak kadar geniş bir yükleme yelpazesi bulunan karta 10, 20, 30 Euro veya 250 Euro gibi yüklemeler yapabilir, daha da yüksek rakamlarda mesela 500 Euro Cashixir kart alarak tüm alışverişinizi hemen yapabilirsiniz.

Banka Kartı Olmadan Ödeme Yapın

Sitemizden hemen girip EFT veya banka havalesi yolu ile alacağınız 500 Euro Cashixir kart sayesinde herhangi bir banka kartı kullanmadan da dilediğiniz indirimli ürünü alabilir, faturalarınızı ödeyebilir yahut oyun harcamalarınızda da kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemlerde banka kartlarına ödeyeceğinizin çok altında komisyon ücretleri ödeyerek iki kere kazanırsınız.

Kısa Sürede Satın Alın

500 Euro Cashixir almak çok basit ve hızlı. Sitemizden Cashixir satın al butonuna basıp kartınızı dakikalar içinde alabilir ve edindiğiniz pin kodu sonrası kartınıza istediğiniz tutarı güncel fiyat listemize bakarak yükleyebilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
500 Euro Cashixir Kart 2400 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)