500 Dolar CPFX Kart

500 Dolar CPFX Kart

CPFX Kart Sistemi

CPFX Kart sistemi ile ülkemizin tanışmasını sağlayan sitemiz, aynı zamanda kartların firma yetkilisi olup, satış izni olan tek adresidir. Sitemize üye olarak, hesabınızı aktifleştirdikten sonra, ödemelerinizi yaparak kartınızı alabilirsiniz. Bu kart sisteminde 19 haneden oluşan kart ya da pin numarası bulunmaktadır. Bu numarayı internet üzerinden yapacağınız ödemelerde kullanmalısınız. Bundan başka, kesinlikle ne bir isim numarası, ne de şifre girmenize gerek yoktur. Bu da sistemin gerçekten güvenli olmasını sağlamaktadır. Hem ülkemiz sitelerinde, hem de uluslararası anlamda birçok sitede kartınızı kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre, 500 Dolar CPFX Kart ve diğer kartlardan alabilirsiniz.

Kart Çeşitlerinin Alımı:

100 Dolar’dan başlamak suretiyle, 10000 Dolar karta kadar birçok kart çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınız oranında, 500 Dolar CPFX Kart alabilirsiniz, ya da diğer kartları alabilirsiniz. Sitemizde kart bedellerinin TL üzerinden ne kadar miktar olduğu belirtilmektedir. Üyelerimizin bütçelerini düşünerek en alt kur limitlerini, gerekirse karımızdan da ödün vererek hesaplamaktayız. Hem 500 Dolar CPFX Kart, hem de diğer kart çeşitlerimizde esas aynıdır.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
500 Dolar CPFX Kart 1740 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)