50 Euro Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Haberleri 13 Ekim 2017

Dünyayı sallayan Paykasa kartla tanışmaya hazır mısınız? Tüm e-ticaret sitelerinde kullanılan kartla siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Artık online işlemlerde, internet alışverişlerinde siz de dünyadaki emsalleri gibi güven içinde alışveriş yapabileceksiniz. Binlerce sitede özgürce dolaşmanın keyfini 50 Euro Paykasa kart alarak çıkarabilirsiniz. Sizi hiçbir şekilde zor duruma düşürmeyecek olan kart ön ödemeli bir sistemle çalışmaktadır. 16 haneli PIN kodları olan kartların her biri tamamen kullanıcılara hastır ve benzersizdir. Yani bir kartı başka biri kullanamaz veya size kullanılmış bir kart verilmez. Ayrıca aldığınız kartın üzerindeki kodlar nerede olursa olsun başka hiç kimse tarafından kullanılamaz. Yani tamamen güvenilirdir ve internet alışverişlerinde kredi kartı kullanmayı istemeyenlerin işini kolaylaştırır.

Kartın kullanımı son derece basittir. Hem ucuzdur, hem de banka kartlarından alınan veya kredi kartınızı kullandığınızda ödediğiniz yüksek komisyonlardan da kurtulmuş olursunuz. 50 Euro Paykasa kullanarak daha az komisyon ödeyecek, bir yandan da kişisel bilgilerinizi güvende tutacaksınız. Teknolojinin sınırları zorlayan bu kartı ayaklarınıza getirmiş olduğunu fark edip hemen web sitemizdeki danışmanlarımızla istediğiniz zaman iletişime geçip kart alma talebinizi iletin. Tabi ki kartınızı almadan önce sitemizden fiyatlara bakın ki diğer web sitelerinde satılan kartlardan çok daha ucuz fiyatlar olduğunu göreceksiniz. Euro cinsi para yüklenen kartınızı alırken ödeme yapmanız gerekir ki bu da sizin tercihinizle belirlenebilir.

Kredi kartınızla alabileceğiniz Paykasa kartınızı nakit ödeyerek de satın alabilirsiniz.  50 Euro Paykasa aldığınızda size verilen kod kartı hemen kullanabileceğinizin göstergesidir. Böylece artık alışverişe tam anlamıyla hazırsınız demektir. Size düşen tek şey alışveriş sitelerinde dolaşmak ve istediğiniz ürünü almak o kadar. Kartı kullanırken aklınıza bilgilerinizin de kullanılacağı geliyorsa içinizi hemen rahatlatalım. Kodlamayla çalışan kartınızda hiçbir bilginiz bulunmaz bu yüzden de kişisel bilgileriniz daima güven içinde kalır. Mobil ödeme yaparak da alabileceğiniz kartınıza bütçenizin elverdiği ölçüde para yükleyebilirsiniz. Alışveriş yapar yapmaz kartın geçerliliği sona erer ve aynı kartı tekrar kullanamazsınız. Eğer para bitmişse yenisini alırsınız. Paranız kaldıysa karttaki paranızı çekebilir ve banka hesabınıza yatırabilirsiniz.