50 Dolar Astropay Kart

50 Dolar Astropay Kart

Resmi Astropay satışı yaptığımızı sitemize girdiğinizde alışveriş konusundaki tüm açıklara ve güvensizlik durumlarına çare bulacaksınız. Alacağınız 50 Dolar Astropay kart sayesinde bilgi kullanımına son verebilirsiniz. Sizi zor durumda bırakacak ve kötü niyetli insanların tuzaklarına düşürecek alışveriş yöntemleri yerine, ön ödemeli sistemi ile sadece alışveriş yapmanızı ve bilgilerinizi saklamanızı sağlayan Astropay kullanın.

Kullanımı Basit ve Alması Kolay

50 Dolar Astropay kart almak için ekstra şeyler yapmanıza gerek yoktur. Sitemize üye olduğunuz durumda kartınızı almanız birkaç dakika sürecektir. Bu arada paylaştığınız bilgiler asla veri tabanımızda kayıt edilmez ve başkaları ile paylaşılmaz. Kartınıza yükleme yaparken de son derece güvenli durumda olursunuz.

Kartın Cazibeleri Bitmiyor

Kısa süre içinde alınması, pek çok farklı tutarda yükleme yapılabilmesi, güvenlik açıklarını kapatması 50 Dolar Astropay kart almanızın ne denli cazip olacağının göstergeleridir. Sitemizden kart alırken havale yapabilir ve istediğiniz tutarı yükleyebilirsiniz. Bu işlemi EFT yöntemi ile de gerçekleştirmeniz mümkündür. Kartınız kullandığınızda imha olur ancak içinde para kalırsa bu miktarı tekrar banka hesabınıza aktararak daha sonra da kullanabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
50 Dolar Astropay Kart 199 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)