5 Euro Paykasa

Paykasa Haberleri 5 Ekim 2017

5 Euro Paykasa

Kredi kartları alışverişte büyük kolaylık sağlıyor ve hemen herkes özellikle internette alışveriş yaparken banka veya kredi kartlarını kullanıyor. Bu sayede işlemler son derece hızlı oluyor ama doldurulması gereken formlar, verilen bilgiler bazen kişileri sıkıntıya, strese sokabiliyor. Üstelik kart limiti yüksek olduğunda da alışverişte ipin ucu biraz olsun kaçabiliyor. Pek çok kişi uygun fiyata görünce pek çok şeyi aynı anda almaya da kalkabiliyorlar ve kendilerini bu anlamda sınırlayamıyorlar. Teknolojinin son yıllarda kişilere sunduğu en büyük kolaylıklardan biri de Paykasa kart oldu ki bu kart sayesinde kredi kartı kullanmaktan kurtulanların sayısı bir hayli fazla. 5 Euro Paykasa yüklemiş bir kartla alışveriş yapanlar hem sınırı aşmamış oluyor, hem bütçelerini yormuyor, hem de kişisel bilgilerini internette kullanmamış oluyorlar. Yani kredi kartlarını kullanmadan düşük bütçeyle de alışveriş yapabiliyorlar.

Siz de akıllı alışveriş yapan kişilerden olmak istiyorsanız ve kartlarınızı kullanmadan sadece kendi belirlediğiniz rakamlarda alışveriş yaparak bütçenizi kontrol altına almayı planlıyorsanız bu durumda başlangıç olarak 5 Euro Paykasa alarak başlayabilirsiniz. Bu sayede kimlik ve kredi kartı bilgileriniz güven altında olur ve siz de tamamen kontrollü ve ekonomik alışverişler yapabilirsiniz. Kart başvurusunda bulunurken yüklemek istediğiniz miktarı da belirtebilir ve ilk kullanımınızı bu yönde yapabilirsiniz. Yani ne kadar yüklerseniz o kadar harcayabileceğiniz bir kart olduğu için şanslısınız. Ön ödemeli kartınız kontrolü kaybetmenizi de engelleyecektir.

Eğer alışveriş yaparken 5 Euro Paykasa size yeterli gelmiyorsa bir sonraki kartınızda yüklemenizi yine Euro cinsinden yükseltebilirsiniz. Kartınıza para yüklemek son derece basit. Bu işlem için sadece birkaç dakika ayırmanız yeterli olur. Özellikle web sitemize girip müşteri temsilcilerimizi arayarak saniyeler içinde kartınıza istediğiniz tutarda para yükleyebilirsiniz. Para transferi için isterseniz kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Tabi ki banka hesaplarınızdan da Paykasa kartınıza para aktarmanız söz konusu. Bunun için havale ve EFT seçenekleri sizin için uygun olabilir. Bunların hiçbiri size uygun veya güvenli gelmiyor da olabilir. O zaman mobil ödeme seçeneğini düşünebilir, danışmanlarınızdan bu yönde destek alabilirsiniz.