5 Dolar Astropay Kart

5 Dolar Astropay Kart

Kredi kartları ile yapılan alışverişler artık son derece yaygın ve kolay ancak bu konuda bazı güvenlik açıkları kişileri rahatsız etmeye ve uykularını kaçırmaya yetiyor. Ne yazık ki bu bilgiler istenmeyen kişilerin eline geçebiliyor veya kişiler hedefledikleri rakamın çok üzerinde harcama yaptıkları için sınırlarını aşabiliyorlar ve bu da borçlarının kabarması anlamına geliyor. Oysa 5 Dolar Astropay Kart sahibi olanlar küçük alışverişlerinde bu derde sıkıntıya hiç girmiyorlar.

Avantajlı ve Kullanımı Kontrol Altında

Dolar cinsinden istenildiği kadar yükleme yapılan ve yükseltilen Astropay kartın ilk kullanımında genellikle tüm avantajların farkına varmak mümkün. Yani 5 dolar Astropay kart alanlar bütçelerini yormuyor ve ödeme planlarında sıkıntıya düşmüyorlar. Her şey belirledikleri bütçenin içinde olup bittiğinden uykular da kaçmıyor.

Kredi Kartı Kullanımına Son

Eğer 5 dolar Astropay kart aldıysanız bu rakamla alışverişinizi tamamlayabilir veya daha sonra biraz daha fazla yükleme yapabilrisiniz. EFT veya havale ile yapacağınız yükleme işlemleri zamanınızı almaz. Astropay kart kullanarak hem bütçenizi kontrol edebilir, hem de taksitli alışveriş yapmadığınız için borcunuzu artırmamış olursunuz. Tabi ki kredi kartı kullanımınız da sona erer.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
5 Dolar Astropay Kart 24 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)