40 Euro Cashlib Kart

40 Euro Cashlib Kart

Cashlib kart internet dünyasında alışveriş yapanların kendilerini daha güvende hissetmeleri ve ödeme kolaylığı yaşamaları adına oluşturulmuş yeni nesil bir ödeme aracıdır. Yüklenen rakamlar kadar harcama yapılan kartta hiçbir kişisel bilgi bulunmaz. Örneğin 40 Euro Cashlib kart alanlar bu rakamı harcayabilir ve bu esnada herhangi bir bilgilerini kullanmak zorunda kalmazlar. Hızlı ve basit kullanımı, güvenlik zafiyeti olmaması kartın popülerliğini giderek artırmaktadır.

Sitemizden Alabilirsiniz

Bu yen nesil karta sahip olmak için wb sitemizden başvuru yapabilir veya satın alma linklerini tıklayabilirsiniz. Dilerseniz 40 Euro Cashlib kart alabilmek için müşteri temsilcilerimizi 7 gün 24 saat arayabilir, aynı zamanda kartınıza EFT veya havale ile yükleme işlemlerinizi de temsilcilerimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirisiniz.

Tek Kullanımlık Güvenlik

Kart kullanıldığında anında kendisini imha eder. İçinde kala paranız varsa veya 40 Euro Cashlib kart ile harcama yağmadıysanız tüm paranızı dilediğiniz an geri alabilirsiniz. Pin kodları her kart aldığınızda yenileneceği için kartın güvenliği de herhangi bir açık vermeyecektir. Daima güvende olacak, bilgilerinizi de kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
40 Euro Cashlib Kart 200 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)