40 Euro Cashixir Kart

40 Euro Cashixir Kart

Artık Cashixir kartın ön ödemeli sistemi sizi internet alışverişlerinde kart kullanmaktan alıkoyuyor. Yani stres yaşamadan ve tabi ki herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmadan da artık online ödeme yapabileceksiniz. Web sitemize girerek hemen satın alabileceğiniz karta tutar yüklerken de sonsuz özgürlüğe sahipsiniz. Örneğin 40 Euro Cashixir kart satın alabilir, parayı yükseltmek isterseniz 10000 Euro’ya kadar artırabilirsiniz. Tabi ki en alt limitimiz olan 10 Euro tercihinde de bulunabilirsiniz.

Güncel Fiyat Listelerimiz Hizmetinizde

Sitemizdeki güncel fiyat listemiz hizmetinizdedir ve sizler her gün güncellenen listemizden istediğiniz Euro tutarındaki rakamı TL karşılığında kartınıza yükleyebilirsiniz. Yani 40 Euro Cashixir kart alacağınız zaman sitemizde her zaman en uygun rakamlara sahip olacaksınız. Piyasadaki en uygun fiyat listesini sitemizde bulacaksınız.

Kartlarınız Cüzdanınızda Kalsın

Kredi ve banka kartlarınız artık cüzdanınızda kalabilir. 40 Euro Cashixir kart ile bu kartlara artık ihtiyaç duymayacaksınız. Sadece karta EFT veya banka havalesi ile para yüklemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede ödemeleriniz kartın içindeki paradan doğruca yapacak ve kişisel bilgilerinizi kullanmayacaksınız.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
40 Euro Cashixir Kart 200 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)