40 Dolar Astropay Kart

40 Dolar Astropay Kart

Tüm dünyada e-ticaret mağazalarında, oyun alışverişler,inde veya iletişim anında, fatura ödemekte ve sayısız şekilde kullanılan, güvenlik açığını kapatan, kişilere herhangi bir kimlik bilgisi, kart kullanımı zorunluluğu getirmeyen Astropay ile hemen tanışın. Resmi satış sitemizden alacağınız 40 Dolar Astropay kart ile si de dünyanın bu en yenilikçi kartı sayesinde harcamalarınızı risk almadan yapabileceksiniz.

Pin Kodları Size Özeldir

Sitemize üye olup alacağınız 40 Dolar Astropay kart üzerindeki pin kodları ile tamamen benzersizdir. Bunun anlamı kartın üstündeki numaradan dünya üzerinde başka birinde olmamasıdır. Yani kartınız size özel olduğundan güvenliği de %100’dür. Kartınızın başka kişiler tarafından kullanılması imkansızdır.

Ucuz, Hızlı ve Basit

40 dolar Astropay kart hem ucuz, hem basit kullanıma sahip, hem de hızlı sonuç veren ön ödemeli bir karttır. Hem karta sahip olmak, hem yükleme yapmak, hem de işlemleri saniyeler içinde bitirmek sizi şaşırtmasın. Bu ayrıcalıklı dünyaya girdiğinizde alışveriş konforunun da ne anlama geldiğini öğrenmiş olacaksınız. Canlı destek hattımızdan Astropay kart alma işlemlerinizi yapabilir, fiyat listesi sayfamızdan yükleyeceğiniz miktarı değiştirebilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
40 Dolar Astropay Kart 162 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)