35 Euro Otopay Kart

35 Euro Otopay Kart

Çok sayıda online alışveriş sitesinde 35 Euro Otopay Kart ile alışveriş yapılmaktadır. Özellikle kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen ya da olmayan kişiler bu ödeme sisteminden yararlanıyor. İnternetteki dolandırıcılık olaylarının artması ile kullanıcı sayısı çok daha hızlı bir şekilde artmaktadır.

Kart Nasıl Alınır?

35 Euro Otopay Kart kısa sürede sahip olunacak bir şeydir. Zaman kaybetmeden üye olan kişilerin banka havalesi ya da ATM den yapacakları ödemeden sonra gönderilen güvenlik numarası ile istedikleri yerden işlem yapabilir.  Verilen tüm bilgiler gizli tutulmakta ve hiç bir şekilde kimseyle paylaşılmamaktadır. Sanal olduğundan dolayı da çalınma ya da kaybolma riski kesinlikle yoktur.

Kart Hangi Adreslerde Geçer?

35 Euro Otopay Kart taleplerin artması ile çok sayıda adreste ödeme şekli olarak tercih edilmektedir. Özellikle tedirginlik duyan ve bu durumu tehlikeli olarak gören kişilerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Euro değeri taşıması kesinlikle kafaları karıştırmasın. Kur miktarının yükselme ve alçalmasına bağlı olarak kart içindeki miktar da değişime uğramakta ve buna bağlı olarak Türk lirasına çevrilmektedir.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
35 Euro Otopay Kart 185 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)