3000 Euro Paykasa

3000 Euro Paykasa

 

Alışveriş konusunda interneti tercih ediyor ama kredi kartı, banka kartı, T.C bilgileri vermekten kaçınıyorsanız mutlaka Paykasa kart kullanmalısınız. Hiçbir şekilde size bilgi verme zorunluluğu getirmeyen kart tam anlamı ile kendinizi bu bilgileri kullanmadan güvende hissetmeniz için üretilmiştir. Yeni ödeme sistemi olarak tüm dünyada etkisini gösteren kart ülkemizde de çok sevilerek kullanılıyor. Sayısız web sitesinde, bini aşkın mağazada ödeme şekli olarak karşımıza çıkan güvenilir Paykasa ile güvenliğiniz %100 sağlanır. Ön ödemeli sisteme sahip ve aynı zamanda limiti sadece kullanıcılar tarafından belirlenen, PIN kodları olan bir karttır. Nu kodların her biri kişiye özel gönderildiğinden benzerleri ya da aynı koda sahip bir başka kart söz konusu değildir.

Tek Kullanımlık Paykasa

Tabi ki kartın güvenli olmasının bir göstergesi de tek kullanımlık olmasıdır. Bu sayede kart kendisini ilk kullanım sonrasında imha etmekte, böylece güvenli alışveriş yapmak söz konusu olabilmektedir. İlk kez Paykasa satın alma işlemi yapanlar için hatırlatmakta yarar var ki başvurunuzu web sitemizden yaparsanız 15 dakika içinde kart sahibi olabilirsiniz. 3000 Euro Paykasa yatırabileceğiniz gibi, dilerseniz çok daha farklı tutarlarda ödemeler yaparak da kart limitinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Paykasa Fiyatları

Kartı kullanan veya kullanmak isteyen hemen herkesin merak ettiği konunun başında Paykasa fiyatları gelmektedir. Bununla ilgili makaleleri web sitemizden bulabilir, bu yazımızdan da bilgi alabilirsiniz. Piyasaya bakıldığında birbirinden farklı rakamlar görünmektedir. Güvenilir web sitesi olarak ve müşteri memnuniyetini esas aldığımız için sizlere en uygun Paykasa ücretlerini sunmaktayız. Sitemiz üzerinden 3000 Euro Paykasa veya 10 Euro, 25 Euro, 50 Euro veya 100, 250, 500 gibi farklı rakamlarda Euro üzerinden para yükleyebilirsiniz. Ödeme işleminizi kart başvurunuzu yaptıktan sonra banka veya mobil ödeme ile yapabilir nakit şekilde de tamamlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Paykasa Kodları

Kartınızın size özel olduğundan emin olabilirsiniz zira yollanan kod tamamen size hastır. Yani kimsede yoktur. Siz ödemenizi yaptıktan sonra mail adresinize gelecek olan link ile PIN kodunuza ulaşabilirsiniz. Paykasa kartınızı aldıktan sonra hemen yüzlerce sanal mağazaya veya çevrimiçi oyun sitelerine girerek hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Bilgilerinizi girmeden de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kartınızda para kalırsa endişe etmenize gerek yok. Kart kendini imha etse bile içindeki parayı Paykasa bozdurma işlemlerini yaparak hemen alabilirsiniz. Canlı destek çalışanlarımızla görüşme yaparak karttaki miktarın banka hesabınıza havale edilmesini isteyebilirsiniz. Çık kısa süre içinde kartınızdaki tutar hesabınıza yansıyacaktır.

Paykasa ödeme seçenekleriniz için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)