30 Euro Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Haberleri 8 Kasım 2017

Çok beğendiğiniz ürünleri internetten almak için indirimleri beklerken bir yandan da kredi kartınızla alışveriş yaptığınız için sıkıntı mı duyuyorsunuz? Bir gün kimlik bilgilerinizin kötü insanların eline geçmesi yüzünden sıkıntı yaşayacağınızı düşünüp ne yapacağınızı bilemiyor musunuz?  Size iyi bir haberimiz var. Bu stresli durumlara son verebilir ve internette çok beğendiğiniz o ürünleri kolaylıkla, hem de kredi kartınızı veya diğer banka kartlarınızı kullanmadan da alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey pek çok insan gibi Paykasa kart kullanmak. Henüz bu kartla tanışmadıysanız bundan iyi fırsat olmaz. Elektronik bir ön ödemeli sisteme sahip kart sayesinde limitlerinizi kendiniz belirleyebilir ve o çok güvenli alışveriş hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. 30 Euro Paykasa alarak siz de dünyanın en güvenilir alışveriş sistemine dahil olabilirsiniz.

Kendinizi dalavereci insanlardan uzak tutmanın en iyi yolu bu kişilerin tuzaklarına düşmemek için dikkatli davranmanız olmalıdır. Doğru ve güvenilir sitelerden alacağınız Paykasa kartınızda 16 haneli benzersiz PIN kodları olduğu için güvenliğinizle alakalı hiçbir sorun yaşamazsınız. Sayısız alışveriş sitesi artık sizi bekliyor olacak ve kod sistemiyle çalışan kartınızla artık kişisel bilgilerinizi kullanmadan da istediğiniz ürünü elde etmenizi sağlayacak. Birkaç basit adımda kartınıza hemen yükleme yaparak satın alma işlemlerinizi başlatabilirsiniz ki bunun için sitemizdeki müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz yeterlidir. 30 Euro Paykasa alarak kendinizi kasmadan da alışveriş yaparsınız ve eğer kartınızdaki para biterse hemen yenisini alabilirsiniz. Yani ne kadar para yüklemek istiyorsanız sitemizden istediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz.

30 Euro Paykasa yüklemek dışında isterseniz daha yüksek tutarlarda paralar da yükleyebilirsiniz. İngiltere çıkışlı olan kartınıza Euro cinsinden para yüklemek dışında dilerseniz güncel kurlar üzerinden TL yüklemesi de yapabilirsiniz. Parayı nasıl yükleyeceğinizi düşünüyorsanız çok zor olmadığını söyleyelim. Limitinizi belirledikten sonra doğrudan danışmanlarımızla canlı bağlantı kurup, ödeme yönteminizi belirlemelisiniz. Yani Paykasa kartınıza kredi kartınızdan mı yoksa havale yaparak mı para yükleyeceğinize karar vermelisiniz. Ödemenizi yaptığınızı müşteri temsilcinize söyledikten sonra tarafınıza gönderilen kodu alarak kartınızı hemen aktif şekilde kullanabilirsiniz. Zor duruma düşmeden de alışveriş yapabilmenin en güvenilir yolu ile mutlaka tanışın.