30 Euro Jeton Kart

30 Euro Jeton Kart

Kredi kartı kullanmadan da kolaylıkla internet üzerinden istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için Jeton kart sahibi olmanız yeterli olacaktır. Güvenilir web sitemizden kart almak için müşteri temsilcimizle hemen temasa geçebilirsiniz. İstediğiniz tutarı örneğin 30 Euro jeton kart yüklemek için EFT veya havale seçeneklerini kullanıp anında işlem yapmanız da mümkündür.

Kısa ve Basit İşlemler

Haftanın 7 günü 24 saat boyunca sitemizden hem kart alabilir, hem de yükleme veya bozdurma işlemleri yapabilirsiniz. Limit konusunda tamamen özgür olabileceğiniz için ister 30 Euro jeton kart alabilir, isterseniz bu rakamı daha da çok hatta 10000 Euro civarında artırabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol etmek istiyorsanız bundan iyi fırsat bulamazsınız.

Tam Güvenlik

Jeton kartın pek çok avantajı vardır ki bunlardan biri işlemlerin çok kısa sürede gerçekleşmesidir. Aynı zamanda eskisi gibi hiçbir kişisel bilginize gerek duyulmaz. Kartta herhangi bir bilginiz depolanmaz. Yalnızca 30 Euro jeton kart alarak bir başlangıç yapıp, dijital pin kodları olan kartınızla güvenli online alışveriş konforunu yaşayın, farkı göreceksiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
30 Euro Jeton Kart 153 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)