250 Euro Jeton Kart

250 Euro Jeton Kart

Hayatınızı riske atmayın ve online alışveriş yaparken kredi kartınızı yahut kimlik bilgilerinizi vermeden işlemlerinizi tamamlayın. Web sitemizden alacağınız Jeton kart sayesinde tüm işlemlerini artık güven içinde kalacak ve siz bu bilgiler olmadan da sadece kartınızdaki miktar kadar harcama yapacaksınız. Örneğin 250 Euro Jeton kart aldığınızda bu rakamın karşılığında en güncel TL tutarı kartınıza yansıtılır.

Alışverişte Pinler Devreye Girer

Kartın içinde mevcut bakiye dışında hiçbir bilgi yer almadığı için hangi türde alışveriş yaparsanız yapın kartın üstündeki pin kodları sayesinde ödemeniz yapılır ve siz hiçbir bilginize ihtiyaç duymadan alışverişinizi yaparsınız. Dünyada 60 binin üzerinde mağazada geçerli 250 Euro Jeton kart kullanarak iletişim faturalarınızı ödeyebilir, çevrimiçi oyun alışveriş yapabilir veya online mağazalardan dilediğiniz siparişi verebilirsiniz.

Online Yükleme

Sitemizden güvenliğinizin en üst seviyede tutulacağı işlemler içinde 10 Euro ile 10000 Euro aralığında dilediğiniz bir tutarda yükleme yapmanız olasıdır. Banka havalesi yahut EFT seçeneklerimizden birini kullanarak örneğin 250 Euro Jeton kart satın alma işlemleriniz çok kısa sürede yapabilirsiniz. Size ait ve benzersiz pin kodunuz gönderildiğinde kartınızı da kullanmaya başlayabileceksiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
250 Euro Jeton Kart 1226 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)