250 Dolar CPFX Kart

250 Dolar CPFX Kart

Güvenli CPFX Kart Sistemi:

CPFX Kart alarak, online ödeme işlemlerinizde büyük kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Bu kart sistemi dünya genelinde en fazla tercih edilen sanal ödeme araçlarının başında gelmektedir. 19 haneden oluşan her kartın bu numarası tamamen kendine özeldir. Tek kullanımlık numaralar dışında, başka isim ya da şifre bilgisi de girilmemektedir. Bu da maalesef, son yıllarda bir hayli artan internet dolandırıcılığına ve hırsızlığa karşı koruma sağlamaktadır.

Sitemizden CPFX Kart Alımı:

Sitemizden 250 Dolar CPFX Kart ve diğer kart çeşitlerinden alabilirsiniz. İşlemlerimiz sizin için canlı destek hattımız ve sitemize üyelik şeklinde, güvenli olarak gerçekleşmektedir. Dolar üzerinden, isterseniz 250 Dolar CPFX Kart, isterseniz, 100 Dolar’dan, 10000 Dolar!a kadar olan kartları seçebilirsiniz.

250 Dolar CPFX Kart almak isterseniz, öncelikle sitemize üye olunuz. Bunun için üyelik bölümümüzden sizden istenen bilgileri eksiksiz şekilde doldurmanız yeterlidir. Yeni hesap oluşturduktan sonra, şifrenizi belirleyin ve hesabınızı aktif hale getirin. Bundan sonra kartlardan seçim yaparak, destek hattımızın da işbirliği ile ödemenizi yaparak, pin numaranızı alabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
250 Dolar CPFX Kart 870 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)