25 Euro Paykasa

25 Euro Paykasa

 

Günümüzün alışveriş konusunda en çok avantaj sağlayan, en güvenilir ödeme şekli Paykasa kart ile tanışmak için doğru adrestesiniz. Web sitemiz sizlere piyasadaki en uygun rakamlara kart alabilmeniz için kesintisiz hizmet vermektedir. Alışveriş cazibesine kapılıp kişisel bilgilerinizi başkalarına hediye etmeyin. Siz sanal alemde gezinirken olduğu gibi, alışveriş yaparken bile pek çok kimlik avı dolandırıcısı bilgilerinizi çalmak için uğraşıyorlar. Bu yüzden kredi kartlarınızı kullanırken bir kez daha düşünün. Paykasa kart satın al linklerimiz sizin için güvenli alışverişlerin kapısını aralıyor. Artık zorlanmadan ve tabi ki herhangi bir kişisel bilginizi kullanmadan da sanal alışverişler yapabileceksiniz. Ön ödemeli sistemi olan kart sizi tamamen rahat ettirecek. Artık önceden belirlediğiniz miktarlarda, mesela 25 Euro Paykasa ile istediğiniz alışverişi yapabilirsiniz. Kartınızı kullandığınızda artık otomatik olarak imha olacağı için içiniz bir kez daha rahat edebilir.

Ekonomik Olduğu Kadar Güvenli Paykasa

Tek kullanımlık olması ve sahip olduğu benzersiz 16 haneli PIN kodu ile sizlere internet alışverişlerinde en güvenli platformları sunan kartınızı canlı destek birimlerimizle görüşüp hemen alabilirsiniz. Miktarları tamamen siz belirlersiniz. Örneğin o gün sadece 100 Euro harcayacaksanız bu kadar yükleme yapabilirsiniz. Bütçeniz düşük ise 10 Euro da yükleme şansınız var. Paykasa fiyatları ile ilgili güncel bilgiler bulacağınız sayfalarımızdan Paykasa kartınıza yatıracağınız miktarı da hemen belirleyebilirsiniz. Bu arada kart satın alırken belirlediğiniz miktarlar ve ödeme işlemleriniz çok hızlı olacağından, size gönderilen kodu da alarak yaklaşık 15 dakika içinde her türlü işleminizi bitirmiş ve alışverişe başlamış olursunuz.

Düşük Komisyon ve Aidatsız Paykasa

25 Euro Paykasa aldığınızda herhangi bir aidat ödemezsiniz. Yıllık veya aylık alınan aidat gibi meblağlarla asla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Üstelik kredi kartlarınızı kullandığınızda sizden kesilen banka komisyonları oldukça yüksektir ve bir de ek olarak aracı firmalara da komisyon ödersiniz. Totale bakıldığında alınan komisyonlar çok fazladır. Paykasa komisyonları ise son derece cüzi rakamlardır.

Canlı Destek İle Paykasa Alın

Paykasa kartınızı alabilmek için çok uğraşmanıza veya başka yere gitmenize gerek yok. Hemen site ana sayfamızda yer alan canlı destek ile bağlantıya geçin ve başvuru yapın. Ödemenizi yaptıktan kısa bir süre sonra artık kartınızla özgürce alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. İşlemlerinizi online şekilde kendiniz de yapabilir, isterseniz ödemenizi mobil Paykasa kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Her konuda merak ettiklerinizi veya aklınıza takılanları çekinmeden müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Paykaa mobil ile alakalı yazımızı okumak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)