25 Euro Jeton Kart

25 Euro Jeton Kart

Ön ödemeli sistem sayesinde alışverişlerde yepyeni bir dönem açılıyor. Özellikle internet üzerinden alışveriş yapmaya bayılanlar için jeton kart tüm beklentileri fazlasıyla karşılıyor. 25 Euro jeton kart yükleyerek, hatta çok daha az veya fazla yükleme yaparak anında alışverişin keyfini çıkarmak mümkün. 10000 Euro’ya kadar yükleme yapabileceğiniz kartı web sitemizden dakikalar içinde alabilirsiniz.

Düşük Komisyon Ücretleri

25 Euro jeton kart aldığınızda diğer banka kartlarına ödeyeceğiniz komisyon tutarlarının çok daha altında ücretler ödersiniz. Güvenli şekilde online alışveriş yapabileceğiniz kart dijital pin kodları ile çalıştığı için hiçbir şekilde kişisel verilerinizi kullanmaz, kredi kartı bilgilerinizi ödeme esnasında paylaşmak zorunda kalmazsınız.

Ekstre Derdi Yok

Evlere gelen ekstreler yapılan alışverişler ya da harcamalar konusunda kişilerin canını sıkabilir. Artok 25 Euro jeton kart sahibi olarak ekstresiz bir hayata başlayacaksınız. Kaç Euro yüklediğinizi de kimse bilmeyecek, ne kadar harcama yaptığınızı da. Evinize ekstre gelmeden, özgürce alışveriş yapabilir ve harcama limitinizi yalnızca siz belirlersiniz. Üstelik kartınızda kalan parayı da anında geri almanız mümkündür.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
25 Euro Jeton Kart 128 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)