25 Euro Cashixir Kart

25 Euro Cashixir Kart

Binlerce online mağazada ve alışveriş sitesinde kullanabileceğiniz Cashixir kart sayesinde artık daha güvenli şekilde harcama yapabilrisiniz. Kişisel bilgilerin korunması ve kart kullanımının önüne geçmek için yaratılan kartın üstündeki dijital pin kodları alışverişi çok daha güvenli hale getiriyor. 25 Euro Cashixir kart aldığınızda bu tutar kadar harcama yapabilir, kart şifrenizi ve bilginizi kullanmadan da hemen ödeme yapabilrisiniz.

Kart Limitinizi Kendiniz Belirleyin

Kredi kartları gibi yüksek limitler yerine tamamen harcayacağınız tutar kadar yükleme yapabileceksiniz. Bu da kontrolün sizin elinizde olması ı sağlayacaktır. 25 Euro Cashixir kart yüklemesi ile bu tutarın hepsini harcayabilir veya daha azını da kullanabilirsiniz. Limitiniz yeterli gelmediğinde ise 10 Euro ile 10000 Euro arasında istediğiniz tutarı yüklemeniz kolaydır.

Ödeme İşlemleriniz Kısa Sürer

25 Euro Cashixir Kart satın alabileceğiniz web sitemiz sayesinde artık alışverişlerde çekinerek kullandığınız kredi kartlarınıza ya da kimlik bilgilerinize gerek kalmayacak. Kendinizi tüm risklerden kurtaracak ve daha güvenli alışverişler yapabileceksiniz. Cashixir kartla ilgili merak ettiğiniz her şeyi canlı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
25 Euro Cashixir Kart 125 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)