25 Dolar Astropay Kart

25 Dolar Astropay Kart

Küreselleşen dünyada artık alışverişler de internet mecrasına kaydı. Herkes hemen her ihtiyacını web sitelerinden, mağazalarından almaya çalışıyor çünkü hem kolay hem de zaman almıyor. Elbette riskler de yok değil. İstenmeyen kişilere ulaşan kimlik ve kart bilgileri ne yazık ki pek çok sorunu da beraberinde getiriyor. Bu gibi durumlara engel olmak için artık başka yöntemler kullanılıyor. Bunlardan biri de sitemizden alıp kullanabileceğiniz 25 Dolar Astropay kart olacaktır şüphesiz.

Güvenlik Açığı Yok

Ön ödemeli kart olması nedeniyle kartta sadece sizin yatırdığınız para bulunmakta ve bu da ödeme yapıldıktan sonra kartın kendisini imha etmesi anlamına geliyor. Bu durumda güvenlik zafiyeti söz konusu olmuyor. Zaten 25 Dolar Astropay kart kullandığınızda ödemenizde daha önceki gibi kart bilgileri ya da isim soy isim gibi bilgileri hiçbir şekilde kullanmanıza gerek kalmaz. Üçüncü kişilerle paylaşılmayan bilgiler de kartın ne denli güvenli olduğunun asıl göstergesidir.

Yüklemelerde Özgürsünüz

25 Dolar Astropay kart veya daha düşük, daha yüksek Dolar karşılığı TL almanız tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Yani limitleri belirleyen tek kişi siz olacağınız için bütçenizle alakalı sorun yaşamadan ihtiyacınız kadar harcama yapabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
25 Dolar Astropay Kart 102 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)