200 Euro Paykasa

200 Euro Paykasa

 

Paykasa kart ile ilgili söylenecek tek şey var o da çağımızın en güvenilir sanal ödeme şekli olduğudur. Gelişen dünyanın güven ihtiyacına cevap verecek kadar nitelikli bir kart olan Paykasa, sanal alışverişlerde en popüler tercihlerin başında gelmektedir. Artık kişisel bilgilerini kullanmak istemeyen ve banka kartları ile internette alışveriş yapmaktan hoşlanmayanlar için bu ön ödemeli sistem tam anlamı ile hayat kurtarıcı oldu diyebiliriz. Kart kullanılarak yapılan ödemelerde arka planda kişilerin hiç haberi olmadan bazı dolandırıcılık işlemleri yürümektedir. Bu gibi durumlarda ekrana girilen kredi kartı veya banka kartı bilgileri, kişilerin T.C bilgileri de ne yazık ki başkalarının eline geçmektedir. Oysa güvenilir Paykasa kart ile bunların hepsini tamamen geride bırakmak, alışveriş esnasında herhangi bir bilgi kullanmadan da ödeme yapmak çok kolay.

Ön Ödemeli Sistemle Kolay Alışveriş

Sitemizden 200 Euro Paykasa aldığınızda ön ödemeli sisteminizle internetten yapacağınız alışverişlerde kodlama sistemi devreye girer ve kartın içindeki miktar kod şeklinde ödeme olarak karşı tarafa aktarılır. Yani siz be kart alırken, ne de kart alırken bilgi kullanmak zorunda kalmazsınız ve kartınızda da hiçbir şekilde kişisel bilginiz depolanmaz. PIN kodlarından oluşan Paykasa ile binlerce siteden kolay alışveriş yapabilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenilir

Bir Paykasa satın alma işlemli sonrasında yapacağınız alışverişlerin ne kadar kısa süreceğine inanamayacaksınız. Tabi ki hem kolay, hem hızlı, hem de güvenilir bir kart ile ödemelerinizi gerçekleştirmek size de yüksek bir konfor sağlayacaktır.  Sitemizden kartınızı hiçbir zorluk yaşamadan alabilirsiniz. Canlı destek linkimize tıklamanız halinde danışmanlarımız size ihtiyaç duyduğunuz her bilgiyi verirler. 10, 20, 50, 100, 150, 200, 500 veya 5000 Euro gibi çeşitli miktarlarda yükleme yapabileceğiniz kartınıza ödeme yapmanız halinde bu ödemeyi bildirip anında mailinize gelen linkten Paykasa kodu almış olursunuz. Bu kod sizin artık alışveriş yapabileceğiniz anlamına geliyor. Bu arada ödemelerinizi yaparken hangi yöntemi seçeceğiniz de tamamen size kalmıştır.

Mobil Paykasa

200 Euro Paykasa alırken banka havalesi yapabilirsiniz. Tabi ki aynı ödemeyi kredi kartınızla da yapabilirsiniz. Eper banka kartlarınızı kullanmak istemiyorsanız, yoldaysanız ya da hareket halindeyseniz, hesaplarınızda bakiye sorunu varsa, mobil Paykasa işlemiyle de ödeme yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan sms göndermeniz yetecektir. Web sitemizdeki müşteri temsilcilerimizle görüşerek de işlemi telefon üzerinden online şekilde yapmanız mümkündür. Yükleme miktarınızı seçebileceğiniz, bilgilerinizi güvende tutabileceğiniz bu ön ödemeli sistemle siz de bir an önce tanışmalısınız.

Güvenilir Paykasa işlemleri yapabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)