200 Euro Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Haberleri 22 Kasım 2017

Sizlere yepyeni bir karttan bahsetmek istiyoruz. Tüm dünyada popüler hale gelen ve yaygın kullanımı olan bu kart sayesinde alışverişlerinizi çok rahat ve güven içinde yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Bu yazımızı okurken ne denli kolay, hızlı ve güvenli bir kart olduğunu kendiniz de göreceksiniz. 200 Euro Paykasa kart artık alışverişlerde en çok kullanılan yöntemlerin başında geliyor. Belki eskiden kontörlü kartları hatırlayanlar vardır. Paykasa da bir nevi o kartlar gibidir ama güvenlik konusunda, konfor açısından çok daha gelişmiştir. İngiltere’de üretilen kartların temel prensibi kodlarla çalışması ve ön ödemeli bir sisteme sahip olmasıdır. Kodlarla çalışan bir kart olduğu için kullanıcılara her kart alışlarında 16 haneli dijital PIN kodları gönderilir. Bu kodlar kartın kendisidir. Yani alışverişlerde bilgi yerine bu kodlar devreye girer ve siz herhangi bir kredi kartı kullanmak zorunda kalmazsınız.

İnternette yapacağınız alışverişlerde 200 Euro Paykasa kullanmanız halinde sizden ödemeye ilişkin bir hesap numarası ya da adres, kimlik bilgisi istenmez. Sadece kartınızın içindeki miktarın ödemeyi karşılıyor olması yeterlidir. Karta yükleyeceğiniz para dışında başka bir bilginin kartta bulunması da asla söz konusu değildir. Her açıdan güvenli alışveriş demek olan Paykasa kişilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek donanımlara ve özelliklere sahiptir. Kartları temin etmek ve para yükleme işlemleri ise son derece basit, hızlı ve kolaydır.

Güvenilir web sitemize girmeniz, canlı destekle iletişime geçmeniz halinde kart talebinizi hemen bildirebilirsiniz. Kartınızı almak için yapacağınız ödemeye ve ne kadar limit olacağına siz karar verirsiniz. 200 Euro Paykasa kartınızı alırken ödemenizi farklı yöntemlerle yapabilirsiniz. Mobil ödeme seçeneğini kullanıp SMS yolu ile kartınıza para yükleyip satın alabileceğiniz gibi, güvenli şekilde kredi kartından veya banka hesaplarınızdan para çekerek de yapabilirsiniz. Nakit ödeme seçeneği de yine elinizin altında olacaktır. Yöntemler hakkında müşteri temsilcimizle görüşme yapabilir, isterseniz tüm sorularınıza online şekilde yanıt alabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra temsilcilerimiz size kodunuzu gönderecektir. Bu durumda artık kartınız hemen kullanılabilir duruma gelmiş demektir. Limitinizi kendinizin artırabileceği, güvenli bir kart istiyorsanız bizimle hemen temasa geçiniz.