200 Euro Jeton Kart

200 Euro Jeton Kart

Doğru ve güvenilir işlemler yaparak alışverişlerinizde kendinizi güvene almanın vakti geldi. Sizlere tüm dünyada çığır açan jeton kart alarak alışverişte ne denli rahat olacağınız görmenizi öneriyoruz. Ön ödemeli sisteme sahip olan kartın üzerindeki benzersiz pin kodları sayesinde güvenliğiniz % 100 sağlanmaktadır. Dilediğiniz kadar para yükleyebilir, örneğin 200 Euro Jeton kart alarak anında online ödemelerinizdeki kolaylığa şahit olabilirsiniz.

Binlerce Mağazada Kullanabilirsiniz

Güvenliğinizi en üst seviyede tutan Jeton kart sayesinde binlerce mağazada alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartınızı veya kimlik bilgilerinizi alışveriş esnasında vermeniz gerekmez. 200 Euro Jeton kart içinde bilgileriniz bulunmadığı için ödemeleriniz pin kodları ile yapılmakta ve bu da sizi güvende tutmaktadır.

Bütçede Rahatlık

Bütçenizi alışveriş esnasında kontrol altında tutmak da büyük bir avantajdır. Herhangi bir alışveriş ekstresi evinizde gelmeyeceği için de kimse ne kadar para harcadığınızı ve ne aldığınızı göremez. Ayrıca 200 Euro Jeton kart aldığınızda banka komisyonlarından çok daha az rakamlar ödeyeceğinizi görünce tasarruf yaptığınızı da anlayacaksınız ve bu sistem sayesinde konforlu alışverişler yapacaksınız.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
200 Euro Jeton Kart 981 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)