200 Euro Cashixir Kart

200 Euro Cashixir Kart

Güvenilir bir internet alışveriş için güvenilir bir karta ihtiyacınız var. Cashixir gibi, ön ödemeli siste3mi ile sizi ve kimlik, kart bilgilerinizi güvence altına alan bir sisteme ihtiyacınız varsa şu an doğru yerdesiniz. Resmi reseller sitesi olarak sizlere örneğin 200 Euro Cashixir kart alarak neler yapabileceğinizi anlatalım. Öncelikle bu kart sayesinde kredi banka kartı ve TC kimlik bilgilerinizi kullanmadan pek çok siteden alışveriş yapabilir, oyun harcamalarınızı ödeyebilirsiniz.

Ön Ödemeli Olduğu İçin Kontrol Sizde

Kartın üstünde tamamen gönderilen kişiye özel olarak üretilen ve başka kimsede olmayan bir pin kodu vardır ve ödemeler esnasında bu kod devreye girer. Yani 200 Euro Cashixir kart aldığınızda hiçbir bilginizi karta yüklemenize gerek yoktur. Sadece para ve kod bulunması tüm alışverişiniz için gayet yeterlidir.

Alışveriş Keyfiniz Yarım Kalmasın

Yanlış sitelerden alışveriş yapmamak ve kimlik avı dolandırıcılarının tuzaklarına düşmemek için siz de hemen 200 Euro Cashixir kart alarak alışveriş keyfinizi tamamlayın. Kart başvurusu veya yükleme yapmak için sitemizi kullanabilir, müşteri temsilcilerimizle de görüşebilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
200 Euro Cashixir Kart 960 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)