200 Dolar CPFX Kart

200 Dolar CPFX Kart

CPFX Kart Yetkili Bayi Sitemizdir

CPFX Kart, ülkemize giriş yaptı ve gerçekten çok beğenilerek kullanılmaya başladı. Ülkemizin satış temsilcisi olan tek adres sitemizdir bunu önemle belirtelim. 7/24 kart ödemesi, havale ya da eft sistemlerimiz üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Bu kart sistemi, uluslararası anlamda geçerli olup, birçok ülkede tercih edilmektedir. Online ödeme yöntemleri arasında kesinlikle en güvenli yöntemler arasındadır. Sitemizin destek bölümüyle bağlantıya geçerek, ödeme yöntemlerinden biri seçip kartlarınızı güvenle alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun, 200 Dolar CPFX Kart ve diğer kart miktarlarından alabilirsiniz.

Kart Çeşitleri Hakkında:

Kartlar dolar üzerinden bedellenmiştir.100 dolar, 150 dolar, 200 Dolar CPFX Kart, 250, 500, 10000 Dolara kadar kart çeşitleri sitemizde sizlere sunulmaktadır. İhtiyacınız, kullanım limitiniz ne kadar ise, örneğin 200 Dolar CPFX kart ya da farklı kartları seçmeniz elbette mümkündür. Kartınızı seçtikten sonra, ödemenizi yapınız, bundan sonra dakikalar içinde size sistemimiz üzerinden 19 haneli pin numarası gönderilecektir. Bu numara ile internet üzerinden ya da online ortamlardan istediğiniz ödemeleri yapabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
200 Dolar CPFX Kart 696 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)