200 Dolar Astropay Kart

200 Dolar Astropay Kart

Alışverişte çığır açan ve herkesi internet ortamında harcama yaparken güvenlik açısından koruyan yepyeni bir kart var. Bu kart sayesinde artık ödeme yapmak sanal ortamda asla risk teşkil etmiyor. 200 Dolar Astropay kart alabileceğiniz sitemiz sayesinde siz de bu avantajlardan yararlanmaya başlarsınız. Güvenlik konusunda çok gelişmiş bir teknoloji kullanıldığı için kart ön ödemeli sistemi ile her kullanıcıyı tam anlamı ile korur. Kişisel veriler güvende kalır ve siz sadece rahat bir alışveriş yapmış olursunuz.

Bütçenize Uygun Hareket Etme Özgürlüğü

Tabi ki sitemizden sadece 200 Dolar Astropay kart almak zorunda değilsiniz. Bütçenize göre 100 Dolar veya 10 Dolar tutarında veya daha farklı rakamlarda kartlar da alabilirsiniz. Günlük dolar kuru üzerinden TL’ye çevrilen kart tutarlarınız sayesinde bütçenizde delikler de açılmamış olur.

Rahat Alışveriş

İnternetten rahatlığı ve konforu güvenle birleştirerek yapacağınız alışverişler sizi daha da keyifli hale getirecektir. 200 Dolar Atropay kart kullandığınızda dijital kodlarınızın devreye girmesi ile her şey saniyeler içinde gerçekleşecek ve asla bilgileriniz kullanılmayacaktır. Gözünüz kapalı şekilde yapacağınız alışverişlerde herhangi bir stres unsuru da söz konusu olmaz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
200 Dolar Astropay Kart1400 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)