20 Euro Paykasa

20 Euro Paykasa

 

Şartlarınızı zorlamak yerine size sunulan avantajlara dikkat kesilmeniz her zaman çok daha iyidir. Alışverişlerinizi daha güvenli yapmak sizin de hakkınız. Kredi kartı kullanmadan sadece kendi belirlediğiz rakamları yükleyerek hemen sanal dünyada satın alma işlemlerinizi başlatmak için Paykasa kart alabilirsiniz. Web sitemizden canlı destek birimimize bağlanarak talebinizi iletebilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için başvururken dilediğiniz miktarda Euro alabilirsiniz Örneğin 20 Euro Paykasa alarak limitlerini sizin belirlediğiniz alışverişinize hemen başlayabilirsiniz. Online işlemler menümüzü kullanarak da kart alabilir ve fiyatlara ilişkin en güncel rakamları bulabileceğiniz sayfalarımız sayesinde limitinizi belirleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Paykasa

Küçük ya da büyük meblağlarda Paykasa kart satın alabilirsiniz. Sizleri düşünerek, alışveriş tutkunuzu daha mutlu şekilde sürdürmenize yardımcı olmak için kur fiyatlarımızı tamamen tatmin olacağınız şekilde belirledik. Bütçenizi sarsmadan yükleme yapabileceğiniz gibi, dilerseniz tek seferde daha fazla para yatırabilirsiniz. Euro cinsinden olmak üzere kartınıza en düşük 10, en fazla 5000 Euro para yatırabilirsiniz. Aynı zamanda 15, 30, 50, 100 veya 250 Euro gibi farklı pek çok seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Güvenli Alışveriş İçin Paykasa

20 Euro Paykasa alarak hemen yüzlerce sanal mağazadan veya oyun sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Tüm sitelerde sadece kartınızın içindeki miktar kullanılacak ve kodlama sistemi devrede olacağı için bilgileriniz herhangi bir şekilde paylaşılmayacaktır. Kartınızda size ait hiçbir bilgi veri olarak depolanmadığı gibi, tek kullanımlık güvenilir Paykasa ile kafanız da daima rahat olur. Ön ödemeli sistemi ile sizlere güvenilir alışveriş dünyasını sunan kartınızı almak için müşteri temsilcilerimizle hemen görüşün.

Uygun Fiyat Avantajları

İnternette en uygun Paykasa fiyatları web sitemizde olduğu için fazla uğraşmadan ve zaman kaybetmeden hemen 20 Euro Paykasa alabilirsiniz. Dilerseniz bu miktarı daha çok artırabilir ve tek seferde yüklü alışverişler yapabilirsiniz. Eğer kartınızı aldıktan sonra hiç kullanmazsanız daha sonra Paykasa bozdurma işlemi yaparak hemen paranızı nakit şekilde banka hesabınıza havale edebilirsiniz. Kartınıza yükleme yaparken Euro cinsinden yüklediğiniz miktarı bozdururken de aynı şekilde güncel kurlar sayesinde zarar etmeden alabilirsiniz.

Paykasa bozdurma işlemleriniz için merak ettiklerinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)