20 Euro Cashixir Kart

20 Euro Cashixir Kart

İnternet ödemelerinizde hala kredi kartı ya da banka kartınızı mı kullanıyorsunuz? O halde hala pek çok riski göze alıyorsunuz demektir. Oysa yurt dışında ve ülkemizde de yoğun şekilde kullanılan Cashixir kart kullanarak tüm bu risklerden aynı anda kurtulabilirsiniz. Örneğin 20 Euro Cashixir kart satın alarak hem banka kartlarınızı bir kenara kaldırabilir, hem de diğer kişisel bilgilerinizi de ödeme yaparken kullanmak zorunda kalmazsınız.

Güncel Fiyat Listelerimizle Avantajlısınız

Sitemizden en güncel döviz kurları karşılığında hesaplanan 20 Euro Cashixir kart aldığınızda uygun rakamlara yapacağınız bu satın almadan dolayı da karda olursunuz. Diğer sitelerdeki yüksek rakamlar yerine fiyat listemizi kullanarak kartınıza hemen yükleme yapmak için sayfamızı ziyaret ediniz.

Düşük Komisyon Ücretleri

Banka kartlarınızı kullandığınızda sizden kesilen yüksek komisyon ücretleri Cashixir kartta yoktur. Yalnızca çok küçük miktarlarda bir kesinti yaşarsınız ki kıyaslandığında bile aradaki farkın çok yüksek olduğu görülebilir. 20 Euro Cashixir kart aldığınızda hem yüksek komisyon ödemekten, hem de kişisel bilgilerinizi kullanarak alışveriş yapmaktan kurtulursunuz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
20 Euro Cashixir Kart 105 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)