20 Dolar Astropay Kart

20 Dolar Astropay Kart

Web sitemizden çok hızlı ve aynı zamanda basit şekilde anında 20 Dolar Astropay kart alabilir ve sanal alışverişlerinizde yaşadığınız strese son verebilirsiniz. Güven içinde olmanızı sağlayacak kartın ayrıcalıklarını sonuna dek kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olan Astropay kart kullanımınım hemen ardından kendini imha edeceği için çalınma ve kaybolma riski de söz konusu olmayacağından kafanız gerçekten de rahat eder.

Kodlama Sistemi İle Güvendesiniz

20 Dolar Astropay kart aldığınızda kartın üzerindeki kodlama sistemi ile ödemelerinizi yapacağınız için güvende kalırsınız. Karta herhangi bir kişisel bilgi yüklenmesi mümkün olmadığından ödemeler bu pin kodları sayesinde ve içindeki tutar karşılığında yapılır. Dünyanın en güvenilir, kullanımı basit ve hızlı sonuç veren kartlarından biridir.

İnternet Alışverişlerinizde Riskleri Azaltın

Sanal dünyada alışveriş cazibesine kapılıp kendinizi riske atmayın. 20 Dolar Astropay kart kullanarak kredi kartlarınızı devre dışı bırakın. Kimlik bilgilerinizi internet sitelerinde paylaşmak zorunda kalmayın. Güvenli ve kolay alışverişi seçin. Astropay sizlere bunların hepsini sağlayan tamamen benzersiz pin kodları ile güvenlik seviyenizi artıran çok özel bir karttır.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
20 Dolar Astropay Kart140 ₺
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)