150 Euro Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Haberleri 21 Kasım 2017

Hayatınız dolandırıcı insanların elinde mahvolmasın. Siz indirimleri kaçırmayım diye internetten alışveriş yaparken kötü niyetli kişilerin oyunları ile bir anda dünyanız kararmasın. Kişisel bilgileriniz her zaman güvende kalsın ve sanal alemde alışveriş yaparken kredi kartınızı kullanmaktan vazgeçin. Bunları nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız henüz 150 Euro Paykasa ile tanışmamışsınız ve konu hakkında bilgi sahibi değilsiniz demektir. Bu kart sizin gibi endişeleri olan ve sanal alemde oyun alışverişi yapan, iletişim harcaması yapan veya indirimlerden ürün almayı seven kişileri yani kredi kartı, banka kartı ve kişisel bilgi paylaşımı yapmak istemeyenleri rahatlatan tek çözüm. 16 haneli PIN kodlarından oluşan Paykasa ile artık alışverişlere yeni bir soluk geliyor. Herkes rahat ettiği için de kişisel bilgiler tamamen güvende kalıyor.

Bu ödeme yöntemini seçerek siz de kartlarınızı güvence altına alabilirsiniz. 150 Euro Paykasa alabilir, içindeki limiti isterseniz daha düşük tutabilir, isterseniz de yükseltebilirsiniz. Yani herhangi bir dayatma söz konusu değil. Her şey tamamen sizin yetkinizde ve kontrolünüz altında. Almak istediğiniz ürünleri hiç çekinmeden ödeme yaparak elde edebilirsiniz. Alışveriş esnasında ön ödemeli Paykasa kartınızı kullandığınızda hiçbir bilginiz başkaları tarafından görünmez ve istenmez. Siz sadece kartınızın içindeki meblağ kadar ödeme yaparsınız ve kartınızı kullandığınızda artık o kartın işlevi sona ermiş olur. Bu da güvenliğinizin bir başka yönüdür. Yani tekrar alışveriş yapmak isterseniz o kartla değil, yeni bir kartla yapmak zorundasınızdır ve her kart aldığınızda PIN kodları da benzersiz bir şekilde değişir.

Elbette 150 Euro Paykasa kart alıp kullandığınızda alışveriş tutarınız kartın içindeki rakamdan az olabilir. Bu durumda kartın içinde bir miktar para kalmış olur. O parayı geri alabilir yani para çekebilirsiniz. Bunun için web sitemizdeki müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapmanız yeterlidir. Sizin vereceğiniz bir banka hesabına Paykasa kartınızın içinde kalan tutar hemen havale edilir ve siz paranızı tekrar kullanabilirsiniz. Bu arada kartınızı kullanırken diğer banka kartlarından alınan komisyon tutarlarından çok daha cüzi bir komisyon tutarı ödeyeceğiniz için de zarar etmezsiniz. Yani paranız asla boşa gitmez, kafanız rahat olur.