150 Euro Cashixir Kart

150 Euro Cashixir Kart

Kredi kartı ve kimlik bilgileri artık internet üzerindeki pek çok satı alma işleminde kullanılıyor ve ne yazık ki kimlik avı dolandırıcılarına da gün doğuyor. Pek çok kişi bilgileri çalındığı için ciddi mağduriyetler yaşıyor. Bu sorunların önüne geçmek için üretilen Cashixir kart ile artık herkes daha sağlıklı alışverişler yapabiliyor. Örneğin 150 Euro Cashixir kart veya 10 ile 10000 Euro arasındaki tutarlar dahilinde alınan kartlarla her türlü harcama kolaylıkla yapılır.

Alışverişte Yeni Çığır

Artık internet alışverişlerinde yepyeni bir çığır başladı. Herkes kendi ihtiyacı doğrultusunda kart yüklemesi yapıyor ve asla kredi kartı, banka kartı, kimlik bilgisi kullanmadan hiçbir riski göze almadan gönüllerinde harcama yapıyor. 150 Euro Cashixir kart sayesinde hem iletişim faturalarınızı ödeyebilir, hem de dilediğiniz 60 bin üzerindeki mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

Düşük Komisyonlarla Tasarruf Edin

Her alışverişinizde sizden kesilen yüksek komisyon tutarları yüzünden kartlarınıza daha fazla para yatırıyorsunuz. Oysa 150 Euro Cashixir kart kullanarak bu komisyonların yerine çok daha cüzi rakamlar öder ve kara geçersiniz.

Ürün AdıTutar (₺)StokSatın Al
150 Euro Cashixir Kart720 ₺CANLI DESTEK
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)