150 Dolar CPFX Kart

150 Dolar CPFX Kart

CPFX Kart Kavramı:

CPFX Kart, internet üzerinden yaptığınız ödemelerinizde size güvenlik sağlayacak, son derece önemli bir ödeme aracıdır. Sitemizin ülkemizde, orijinal kartların satışlarını yapan tek yetkili adres olduğunu önemle belirtelim. Ne kadar ödeme yapacaksanız, ne kadar miktara ihtiyacınız varsa, ona göre kart alabilirsiniz. 150 Dolar CPFX Kart ve ihtiyaçlarınıza göre diğer kart seçeneklerini seçerek, kredi kartınızla ya da eft şeklinde ödeme sistemlerimiz üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Kartınızın ödemesi alındıktan sonra, canlı destek hattımız üzerinden hemen size kartın bilgileri gönderilecektir.

Kartın Kullanımı:

150 Dolar CPFX Kart ya da diğer kart seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. İhtiyacınıza göre kartınızı seçin ve canlı destek hattımız üzerinden yardım da alabilirsiniz. 150 Dolar CPFX Kart ve diğer kartlarınızın ödemesini yapar yapmaz, sistemimiz size 19 haneden oluşan o karta özel pin numarasını gönderecektir. Bu numara kartınızın işlevi olan anahtar olacak. Ne bir isim, ne bir şifre girmenize gerek bulunmamaktadır. Tek kullanımda, internet korsanlarından uzak şekilde, yüksek güvenlikli olarak ödeme yapmak elinizde olacak.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
150 Dolar CPFX Kart 522 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)