150 Dolar Astropay Kart

150 Dolar Astropay Kart

İndirimleri kaçırmayayım derken bir anda kart bilgilerinizi çaldırmanız söz konusu olsun istemezsiniz. Keyifli alışveriş yapabilmenin ön şartı kendinizi tam anlamı ile güvende hissetmenizden geçer. Bunu sağlamanın en kolay yolu ise sitemize üye olup, en güvenilir şekilde 150 Dolar Astropay kart almanızdır. Sanal alemde oyun alışverişleri de dahil olmak üzere pek çok şekilde ödeme yapa bileceğiniz kartla, faturalarınızı ödemeniz de saniyeler sürecektir.

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Aslında 150 Dolar Astropay kart kullanmanız yeni nesil bir güvenlik duvarına sahip olmak gibidir. Kötü niyetli kişilerden sizi kesinlikle uzak tutar. Kartınızda hiçbir bilgi olmadığından birilerinin bilgilerinizi çalabilme ihtimali tamamen sıfırdır. Alışverişlere yeni soluk getiren, tüm dünyada en çok kullanılan kartlar arasında olan Astropay ile tanışma fırsatını kaçırmayın.

Ödemelerinizi Takip Edin

Ekstre gelmeden de kartınıza yüklediğiniz rakamlar sayesinde kolaylıkla maddi durumunuzu kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. 100 Dolar Astropay kart almanız halinde bu rakam kadar harcama yaparsınız. Daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda yeni bir yükleme yapıp kartınızı almanız ise sadece dakikalar süreceğinden tekrar harcama yapmak için fazla beklemezsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
150 Dolar Astropay Kart 584 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)