15 Euro Paykasa

15 Euro Paykasa

 

Her gün 24 saat boyunca sizlere Paykasa konusunda hizmet veren web sitemiz sayesinde güvenliğiniz daima eksiksiz şekilde sağlanacaktır. Online şekilde Paykasa alma, bozdurma, para çekme veya bakiye sorgulama gibi işlemlerinizi canlı destek ekibimizle görüşüp anında gerçekleştirebilirsiniz.  Sitemizden alacağınız online destekler esnasında tüm işlemleriniz birkaç dakikada hallolacağı için asla zaman kaybetmezsiniz. Aynı şekilde işlemlerinizi yaparken kişisel bilgileriniz istenmez ve aldığınız karta herhangi bir şekilde kimlik bilginiz, kredi kartı ya da banka hesabı bilgileriniz işlenmez. 15 Euro Paykasa aldığınızda kartınızda sadece aldığınız miktar kodlama şeklinde var olur ve siz alışveriş yaparken web siteleri bu kodlama sistemi sayesinde ödeme kabul ederler. Bu da çağımızın en güvenilir Paykasa kartına sahip olduğunuzun işaretidir.

Dilediğiniz Kadar Para Yüklemekte Özgürsünüz

Paykasa satın alma işlemi öncesinde mutlaka web sitemizden fiyatlar bölümümüze bakmalısınız. Sizin için ideal rakamları listemizden görebiliri ve o güne ait kurlara göre tutar belirleyebilirsiniz. Örneğin ihtiyacınız olan sadece 15 Euro Paykasa alabilir ve alışverişinizi kendi belirlediğiniz tutara göre tamamlayabilirsiniz. Ödeme yapmadan önce mutlaka yükleyeceğiniz miktarı belirlemeniz gerekmektedir. Eğer kartı aldıktan sonra yüklediğiniz para alacağınız ürünler için yeterli gelmezse hemen yeni bir Paykasa kart alabilir ve daha fazla para yüklemesi yapabilirsiniz.

Kontrol Tamamen Sizde

Ödeme işlemleriniz veya alışverişlerinizde kontrolün tamamen sizde olması çok önemlidir. Bu sayede bütçenizi çok daha rahat şekilde ayarlayabilir ve hatta gereksiz harcama yapmaktan veya limitleriniz aşmaktan kurtulursunuz. Kontrolü ele almanızda güvenli şekilde yardımcı olması için hemen 15 Euro Paykasa satın alabilirsiniz. Canlı destek ekibimiz belirlediğiniz rakamı dilerseniz kartınıza yüklemenizde size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Yıllık Aidat Ödemezsiniz

Paykasa online işlemler sayesinde elde edeceğiniz avantajlar içinde yıllık veya aylık herhangi bir aidat ödemesi yapmamanız da vardır. Hiçbir şekilde sizden bu şekilde bir para talep edilmez ay da kesinti yapılmaz. Hatta internetten alışveriş yaparken banka kartlarınızın veya kredi kartınızın ait olduğu bankalar sizden oldukça yüksek kesintiler yapmaktadırlar. Oysa Paykasa çok cüzi bir komisyon bedeli alarak sizi bu dertlerden de kurtarır.

Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiklerinize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)