15 Euro Cashlib Kart

15 Euro Cashlib Kart

15 Euro Cashlib kart, genellikle ön ödemeli sisteme sahip ürünleri ilk kez kullanacaklar için gayet uygundur. Aynı zamanda düşük bütçeli alışverişler için 10 veya 15, 20 Euro yüklemek mantıklı olur. Elbette bu rakamı 500 Euro’ya kadar çıkarmak da mümkündür. Cashlib kart dünyada en çok kullanılan ön ödemeli ve aynı zamanda pin kodları ile kendisini benzersiz kılan şahane bir güvenlik sağlayıcı ödeme kartıdır. Kişisel verilerin kullanılmasına gerek bırakmadığı için yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Kredi Kartı Bilgileriniz Gerekmez

15 Euro Cashlib kart kullanmak için kredi kartınıza ihtiyaç yoktur. Banka bilgilerinizi yalnızca sitemizden kartınıza para yükleme esnasında havale veya EFT için kullanırsınız ki bu da güvenliğinizi ihlal edecek durumlar yaratmaz.

Tutarları Kendiniz Belirleyin

15 Euro Cashlib kart veya 500 Euro içeren bir kartla da alışveriş yapabilirsiniz. Tutarlar tamamen kişilerin isteğine bağlı değişeceği için kontrol asla kaybedilmez. Yapılan alışverişler taksitlendirilmez ve harcamalara yönelik herhangi bir ekstre gönderilmez. Cashlib kart diğer banka kartlarından çok daha düşük komisyonlara sahiptir.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
15 Euro Cashlib Kart 80 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)