15 Dolar Astropay Kart

15 Dolar Astropay Kart

Harcamalarınız kontrol etmekte zorlanıyor ve her seferinde kredi kartlarınızın borcunu biraz daha kabartıyorsanız bütçenizi kontrol altına almakta size yardımcı olacak ön ödemeli sisteme sahip olan Astropay kart kullanmanın zamanı gelmiş demektir. Kredi limitlerinizi zorlamadan 15 Dolar Astropay kart kullanarak alışverişe başlayabilirsiniz. Kartla taksit yapılmayacağı için ödemeniz nakit olur ve siz sonraki aya da borç bırakmazsınız.

Kolay Alışveriş

Hiçbir kişisel verinizi, kredi kartınızı kullanmadan sadece 15 Dolar Astropay kart kullanıp anında güvenli alışveriş dünyasına geçişinizi yapabilrisiniz. Sitemize üye olup kartınızı aldıktan sonra limitlerinizi belirlemekle işe başlayabilir ve kartınızla keyif içinde alışverişinize başlayabilirsiniz. Alışveriş tutkunuzu bambaşka bir mecraya taşıyacak kart tamamen benzersiz ve size özel olduğu için endişeleriniz de tamamen ortadan kalkacaktır.

Tutar Belirlerken Patron Sizsiniz

15 Dolar Astropay kart kullanırken patron sizsiniz. Bu limit işinize yaramıyorsa artırmak elinizde. Tamamen bütçeniz dahilinde hareket edeceğiniz için kontrolü de elden bırakmamış olursunuz. Kartınızla yapacağınız her alışveriş saniyeler içinde sona erdiği gibi, alışverişin detaylarına dair bir ekstre de almazsınız. Her açıdan kafanız ve bütçeniz Astropay kart ile rahat olur.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
15 Dolar Astropay Kart 62 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)