10000 Euro Jeton Kart

10000 Euro Jeton Kart

Harcamalarınızı genellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde yoğunlaştırmışsanız güvenliğiniz için mutlaka ön ödemeli sisteme sahip olan ve her türlü alışverişte bilgilerinizi koruyacak olan jeton kart ile tanışmalısınız. Her geçen gün yeni kullanıcılar edinen kart dünya genelinde en güvenli sistem olarak kullanılmaktadır. Birbirinden farklı Euro cinsinden rakamlar yükleyebilirsiniz. Örneğin ister 10 Euro, isterseniz 10000 Euro Jeton Kart kullanabilirsiniz. Yani tüm yükleme tutarlarında söz hakkı sizin olacak.

Alışverişin Yeni Yüzü

Tüm dünyada alışveriş internet dünyasına kaymış durumda. Online mağazalarda ise kredi kartı bilgileri yahut kişisel bilgiler verilmek zorunda kalınıyor. Jeton kart sizi bu durumdan tamamen kurtarıyor ve örneğin 10000 Euro Jeton kart aldığınızda kartınızla yaptığınız ödeme esnasında herhangi bir bilgi vermeniz gerekmiyor. Kartta sadece yüklenen tutar olduğundan kişisel verileriniz de kesinlikle depolanmıyor.

Avantajlarınızı Öğrenin

Sitemize girerek Jeton kart hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Kartınızı müşteri temsilcilerimizi arayarak da dakikalar içinde alabilirsiniz. Güncel fiyat listemizden en uygun kurlardan isterseniz 10000 Euro Jeton kart alabilir, isterseniz 100 Euro da yükleyebilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
10000 Euro Jeton Kart 49055 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)