10000 Euro Cashixir Kart

10000 Euro Cashixir Kart

Stres dolu alışverişler yapmayın. İnternet üzerinde sevdiğiniz veya indirimli ürünleri alırken aklınız sürekli verdiğiniz kimlik bilgilerinizde kalmasın. Kedi kartı, banka kartı bilgilerinizi sanal ortamda girerken içiniz ürpermesin. Bunun yerine 10000 Euro Cashixir kart alın ve rahat edin. Ön ödemeli bu kart sizin için güvenliğinizi korumak adına üretilmiştir. Dijital pin kodları olan kartlar tamamen kişiye özel ve kesinlikle benzersizdir.

Hemen Başvurun

Eğer hala Cashixir karta sahip değilseniz sitemizden kart almak için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. Bu başvuruyu isterseniz canlı destek hattımızla görüşerek de yapmanız mümkündür. Kartın kodu size hemen gönderilecek olduğundan işlemler gerçekten çok kısa sürmektedir. Sonrasında fiyat listemizden 10000 Euro Cashixir kart veya daha düşük rakamlarda yükleme yaparak, güvenlik dolu kartınızı istediğiniz sitede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı

Ürün alırken birçok işlem yapmak zorunda kalmazsınız. Cashixir geçerli olan binlerce mağazada ödeme yapmak için sadece saniyelere ihtiyacınız var o kadar. 10000 Euro Cashixir kart kullandığınızda ödemeleriniz çok kısa sürede hallolur. Ekstre gelmez ve komisyon ücreti sın derece düşüktür.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
10000 Euro Cashixir Kart 48000 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)