10000 Dolar CPFX Kart

10000 Dolar CPFX Kart

10000 Dolar CPFX Kart dışında daha yüksek ya da daha düşük miktarlı çok sayıda ödeme sistemine dahil olan kartlar bulunuyor. Euro bazında olması ilk önce kafaları karıştırsa da Türk lirasına kura bağlı olarak bozulması durumu daha da netleştirmektedir.

Her Gün Geliştirilen Bir Sistem

Daha kullanışlı ve pratik bir hale gelmesi adına sürekli olarak kendini yenileyen bu ödeme sistemi kısa sürede çok insan tarafından kullanılır hale gelmiştir. Herkesin bütçesine uygun olan paketlerle hem yatırım işlemleri hem de oyun sitelerinde de kullanılabilir. Başarılı olması da insanların ilgisini daha da arttırmaktadır.

Yurt Dışında da Fazla Kişi Tarafından Kullanılıyor

özelikle kredi kartı kullanmayan ya da olduğu halde dijital ortamda tercih etmeyen kişiler için 10000 Dolar CPFX Kart en fazla satın alınan seçenekler arasında yer alıyor. Alınacak olan şeyin fiyatına göre çok fazla alternatif bulunuyor. Soyut bir kart olduğu için çalınma ya da kaybolma riski kesinlikle taşımayacağı için kişilerin de rahat hareket etmeleri bu güvenlik duvarı ile sağlanmaktadır.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
10000 Dolar CPFX Kart 34819 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)