1000 Euro Paykasa

1000 Euro Paykasa

 

Uygun rakamlara alışveriş yapmak ve seçeneklerin çok olması elbette herkese çok cazip gelir. Bu durumda herkes internetin sunduğu kolaylıkları kullanmak istiyor. Sanal alışverişin bu denli hızlı yayılmasının sebeplerinden biri kişilerin zaman kaybetmeden istedikleri ürünü en uygun fiyatlarla alabiliyor olmaları. Elbette alınan ürünün kapıya kadar gelmesi de son derece keyif verici. Bu denli büyük bir e-ticaret hacmine sahip olan dünyada tabi ki bu durumu kötüye kullanan kişiler de yok değil. Sanal alışveriş esnasında kullanılan kredi kartıyla ödeme yöntemleri veya banka kartı bilgileri, T.C. bilgileri dolandırıcıları harekete geçiren en önemli unsurların başında geliyor. Paykasa kart da işte bu sıkıntıların önüne geçmek üzere İngiltere’de yaratıldı. Tüm dünyayı çıktığı anda sallayan arktın kullanımı son derece hızlı şekilde yayıldı ve ülkemizde de en güvenilir ödeme yöntemleri içinde yerini aldı.

Paykasa İle Tanışın

Web sitemizden Paykasa satın alma işlemi yaparak siz de bu güvenli dünyaya adım atabilirsiniz. Değişik miktarlarda yükleme yapılan kart ön ödemeli bir sisteme sahiptir. Tabi ki kartın güvenliği ön ödeme kadar sahip olduğu 16 haneli dijital PIN kodları ile de olmaktadır. Alışveriş sırasında bu kodlar devreye girmekte ve kişiler banka kartlarından havale, EFT yapmadan, kredi kartı kullanmadan doğrudan istedikleri ürünü almaktadır.

Ucuz Paykasa

Diğer web sitelerinden çok daha ucuz Paykasa alabileceğiniz adresimiz sayesinde siz de bütçenize uygun rakamlarda yükleme yapabilirsiniz. Kartın en güzel avantajlarından biri de herhangi bir aidat ödemek zorunda kalmamanızdır. Yani aylık ya da yıllık bir aidat söz konusu olmadığı gibi, aynı zamanda komisyon bedeli olarak diğer kredi kartı ve banka komisyonlarından çok çok daha az rakamlar ödersiniz. Her anlamda Paykasa ile kar eder ve güvende kalırsınız. Günlük döviz kurları konusunda size en avantajlı fiyatları sunuyoruz. Aldığınız kartlarda kullanmadıklarınız olursa veya içinde bakiye olan kartınız varsa yine aynı şekilde günlük kurlara göre Paykasa bozdurma işlemi yaparsınız ve hiçbir şekilde zarar etmezsiniz.

Canlı Destek İle Görüşün

1000 Euro Paykasa alıp sanal alışverişinizi başlatmak için ana sayfamıza girin ve canlı destek bağlantımıza tıklayın. Müşteri temsilcimiz size çevrimiçi şekilde yardımcı olacak ve alış işleminizi yapabilmeniz için yönlendirecektir. Seçtiğiniz miktarda Euro cinsinden parayı ödemek için banka kartlarınızı kullanabilirsiniz. Ödeme yöntemleri içinde EFT ve havale de vardır. Eğer sabit bir yerde değilseniz veya banka kanalı ile ödemek istemiyorsanız mobil Paykasa işlemlerine de bakabilirsiniz.

Paykasa ödeme ile ilgili bilgileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)