1000 Euro Jeton Kart

1000 Euro Jeton Kart

Kredi kartları ve kimlik bilgileri ne yazık ki online alışverişlerde üçüncü kişilerin eline geçebiliyor. Zararlı yazılımlar veya güvenlik açıklarından kaynaklı şekilde sorun yaşayan sayısız insan var. Elbette bu durum alışveriş keyfini bozuyor. Artık Jeton kart ile bu derde son veriliyor zira kartla yapılan alışverişlerde asla kredi kartı, kimlik bilgileri gerekmiyor. Sadece 1000 Euro Jeton kart veya daha düşük, daha yüksek tutarlar yükleyerek kullanmanız yeterli oluyor.

Avantajlı Alışveriş Dünyasına Giriş Yapın

Sitemizden güven içinde Jeton kart alabilir, günün her saat canlı destek hattımızla irtibata geçerek sorularınıza, merak ettiklerinize yanıt alabilirsiniz. 1000 Euro Jeton kart alabilmek için de EFT ya da havale seçeneklerimizden birini değerlendirerek hemen alışverişe başlayabiliri kartınızdaki pin kodları sayesinde herhangi bir bilginizi kullanmak zorunda kalmazsınız.

Güvenli Alışverişin Yeni Adı

Hem güvenli, hem de pek çok avantajı olan Jeton kart ile bankalara ödediğiniz yüksek komisyon ücretlerinden kurtulursunuz. Çok cüzi rakamlarda ödeyeceğiniz komisyonlar dışında, örneğin 1000 Euro Jeton Kart aldığınızda harcamanız az olursa hemen kartta kalan meblağı banka havalesi ile hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
1000 Euro Jeton Kart 4906 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)