1000 Euro Cashixir Kart

1000 Euro Cashixir Kart

Online işlemlerinizde, özellikle para ödemelerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesinden rahatsızlık mı duyuyorsunuz? Kimlik bilgilerinizi dolandırıcı kişilerin çalmasından mı endişe ediyorsunuz? O halde internetten yapacağınız alışverişlerde siz de Cashixir kart kullanarak tüm bu soru işaretlerinden derhal kurtulabilirsiniz. İlk deneyiminiz için 1000 Euro Cashixir kart alabilir ve böylece tüm alışverişlerinizde rahatlığı konforu ve güvenliği keşfedebilirsiniz.

Güncel Kurlara Göre Yükleme Yapabilrsiniz

1000 Euro Cashixir kart alabilirsiniz ama dilerseniz bu rakamı düşürmek ya da artırmak da sizin elinizde. Sitemizdeki fiyat listemizden göreceğiniz gibi, 10 Euro ile 10000 Euro arasında sizlere geniş bir yükleme seçeneği sunuyoruz. Sadece banka havalesi ve EFT ile bu gördüğünüz miktarların o günkü döviz kuru üzerinden TL karşılığını kartınıza anında yükleyebilirisiniz.

Ekstre Gelmez

1000 Euro Cashixir kart kullandığınızda yaptığınız bu alışverişi kimse bilmez çünkü herhangi bir ekstre gelmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Yani tam anlamı ile işlemleriniz size ait olur. Hem düşük komisyon ödersiniz, hem de keyfinizi bozacak bir ekstreyle karşılaşmazsınız.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
1000 Euro Cashixir Kart 4800 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)