1000 Dolar CPFX Kart

1000 Dolar CPFX Kart

Online Ödemelerinizde Yüksek Güvenlik Bu Kartlarda:

Online sistem yani internet üzerinden yapacağınız ödemelerde, internet hırsızlığından, dolandırıcılıktan uzak durmak istiyorsanız, tercih etmeniz gereken sistem CPFX kart sistemidir. Bu sistem, elektronik ödemelerde güvenlik sağlanması amacıyla oluşturulmuştur. Ülkemizde yetkili olan sitemiz, sizlere kartları son derece uygun TL kur oranları üzerinden sunmaktadır. Dolar üzerinden olan kartlarınızı sitemizden, son derece hızlı ve güvenli şekilde, uygun kurlarla TL üzerinden alabilirsiniz. 1000 Dolar CPFX Kart, daha yüksek bedelli kartları ya da daha düşük bedelli kartları alabilirsiniz.

Kart Almak İçin Yapılması Gerekenler:

1000 Dolar CPFX Kart, ve 100 Dolardan başlayarak 10000 Dolara kadar olan kartlarınızı almak için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Bunu sitemizin üyelik başvurusu bölümünden rahatlıkla yapabilirsiniz. Ardından, hesap açarak kullanıcı adı ve şifre belirlemelisiniz. Bundan sonra, destek hattımızla işbirliği içinde hem 1000 Dolar CPFX kart gibi yüksek rakamlı kartları,hem de diğer bedelleri olan kartları alabilirsiniz. Kartlarınızı online ödemelerinizde ve birçok internet sitesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
1000 Dolar CPFX Kart 3481 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)